Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Širmos
Kaina: nuo 43 eur/m2

Maksimalus plotis: 6m
Maksimalus aukštis: pagal pasirinktą audinį

Svajojate apie netradicinį ir modernų sprendimą atskiriant erdves? O gal ieškote paprasto ir patvaraus langų apdailos varianto? Rekomenduojame išbandyti naują ir neįprastą interjero puošmeną - širmas. Didžiausias jų privalumas - paprastas valdymas ir švara - ant jų nesirenka dulkės. Širmos - lengvai tvirtinamos bei valomos, o paprastas dizainas ir modernus audinys puikiai tiks prie namų interjero.

NAUDINGA INFORMACIJA

Šie stilingi ir praktiški langų apdailos ir apsaugos elementai, pasižymi paprastumu ir praktiškumu. Širmos pasižymi funkcionalumu ir puikiai pasitarnauja didelėse erdvėse, jomis puošiamos vitrinos ir įvairios nišos. Padalinkite namų aplinkos patalpą į kelias sritis - pvz.: kambarį galima padalinti į kelias dalis - svetainę, darbo kambarį ar žaidimų erdvę. Širmos nereikalauja didelės priežiūros, todėl jas praktiška naudoti sunkiai pasiekiamose ar mažai naudojamose vietose.

Širmos ypač praktiškos ir patvarios, kadangi gaminamos iš ilgaamžiškų ir kokybiškų audinių. Tvirti aliuminio rėmai leidžia širmoms tyliai judėti bėgeliais, kurių vienoje sistemoje gali būti iki penkių. Širmos montuojamos į lubas ar lango nišos viršuje, o ją pačią sudaro paprastas mechanizmas - aliuminio profilis ir plačios 40 - 100 cm audinio juostos, kabinamos ant bėgelių.

Širmų valdymas gali būti dvejopas - rankinis arba elektroninis. Rankiniu būdu širmos valdomos kaip užuolaidos - gali būti sustumiamos į kairę ar dešinę arba į abi lango puses. Rankinis valdymas - paprastas, širmos gali būti stumdomos ranka, specialia rankenėle arba virvele. Elektroniniu būdu valdomos širmos slenka tyliai, nesigirdi variklio garso, puikiai tinka didelėse patalpose. Šiam mechanizmui naudojama aukšto lygio karnizinė sistema, valdoma aukštos kokybės elektriniu varikliu. Vienas iš privalumų - galima užprogramuoti iki 5 norimų pozicijų.

Širmos - modernus, netradicinis, ilgalaikis ir praktiškas interjero sprendimas, kurio dėka atrasite naujas erdves savo namuose.

Skambinkite tel.: 8 644 66667 ir į visus Jūsų klausimus atsakysime.

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą