Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Romanetės

Kaina: skaičiuojama individualiai

Maksimalus plotis: 3,5m
Maksimalus aukštis: 3,5m

Norite atnaujinti namus, bet neplanuojate didelio remonto? O gal ieškote, kas galėtų uždengti kaitrius saulės spindulius, bet kartu būtų jauki interjero detalė? Tuomet turime Jums tinkamiausią šiuolaikišką langų dekoracijos pasiūlymą - romėniškas žaliuzes arba romanetes. Jos lengvai tvirtinamos bei valomos, o dizainas ir audinys puikiai tiks prie namų interjero.

NAUDINGA INFORMACIJA

Pastaruoju metu roletai arba kitaip dar vadinamos ritininės užuolaidos tapo ypač populiarūs. Šios modernios langų dekoracijos leidžia išvengti smalsių kaimynų žvilgsnių, uždengti langus nuo nepageidaujamų saulės spindulių ar papuošti kambarį nauju, puikiai derančiu, apdailos elementu. Mes siekiame išpildyti jūsų norus, todėl profesionalūs meistrai visada pasiruošę atsakyti į bet kokius klausimus.

Jeigu ieškote modernaus, nereikalaujančio sudėtingų tvirtinimo darbų, puikiai interjere derančio elemento, tuomet geriausias pasirinkimas Jums - romanetės arba kitaip vadinamos romėniškos žaliuzės. Romanetės puikiai tinka visų tipų (plastikiniams, mediniams bei aliuminio konstrukcijos) langams, ir gali būti tvirtinamos prie kiekvieno lango rėmo atskirai arba pačioje lango nišoje.

Naujoviškos ir unikalios sistemos dėka romanetės yra lengvai surenkamos. Dėl unikalaus valdymo mechanizmo romanečių valdymas yra tylus ir veiksmingas, o virvelės ir audinys lengvai prikabinami ir atkabinami. Prie specialaus profilio jos pritvirtinamos lipnia juostele, todėl esant poreikiui jas patogu nuimti valyti.

Romanetės padėtis keičiama traukiant prie profilio ir lango rėmo pritvirtintą virvelę norima kryptimi. Dėl specialaus profilio mechanizmo romanetės gali būti valdomos dviem kryptimis - aukštyn arba žemyn. Traukiant virvelę aukštyn, romanetės medžiaga kyla klostėmis ir susilanksto į 25 - 30 cm pločio juostą virš lango. Norint langą palikti atidengtą, virvelės pagalba romanetę galima nuleisti ir sulankstyti lango apačioje. Abu valdymo būdai yra patogūs, atrodo estetiškai, o vieno ar kito būdo pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų vaizduotės.

Siekiant pritaikyti romanetes prie kiekvieno interjero, kad jos sukurtų paprasto jaukumo ar elegantiškos prabangos pojūtį Jūsų namuose, galime pasiūlyti rinktis audinį iš šiuolaikiškų kolekcijų. Jeigu neišsirinksite - pasiūlysime jums modernų, paprastai valdomą mechanizmą, o audinį prisitaikysite patys.

Skambinkite tel.: 8 644 66667 ir į visus Jūsų klausimus atsakysime.

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą