Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Vidaus žaliuzės
Ilgą laiką langai buvo puošiami užuolaidomis, kurios atlikdavo šviesos reguliavimo ir privatumo funkciją.

Šiuo metu šias funkcijas perima žaliuzės - lango užuolaidos iš plonų, siaurų ir pasukamų juostelių.

Kiekvienas augame skirtingoje aplinkoje. Kiekvieno namai ir stilius yra skirtingas. Mes dirbame tam, kad Jūs savo namuose jaustumėtės išskirtinai ir komfortiškai.

Pas mus patinkančias žaliuzes ras ir studentas, ir verslininkas. Mums nėra idėjos, kurios negalėtume įgyvendinti!

Skambinkite mums ir mes Jūsų svajones paversime realybe. Tel.: 8 644 66667.

Naudinga informacija

Ilgą laiką langai buvo puošiami užuolaidomis, kurios atlikdavo šviesos reguliavimo ir privatumo funkciją. Šiuo metu šias funkcijas perima žaliuzės - lango užuolaidos iš plonų, siaurų ir pasukamų juostelių. Žaliuzių pagalba šviesos reguliavimas tampa žymiai efektyvesnis. Jų valdymas leidžia kontroliuoti šilumos kiekį išlaikant patalpose optimaliausią temperatūrą. Dieną žaliuzės apsaugo nuo įkyrios saulės spinduliuotės, naktį nuo dirbtinių šviesos šaltinių ar įkyrių žvilgsnių. Be šviesos intensyvumo reguliavimo žaliuzės dažnai naudojamos kaip puošybos elementas, jos gali pagyvinti ir išreikšti visos patalpos dizainą.

Skirtingai nei užuolaidos, žaliuzės nereikalauja pastovios priežiūros ir pasižymi paprastais valymo būdais. Dažniausiai valant jas yra naudojamas dulkių siurblys bei antgalis su šepetėliu.

Žaliuzių valdymo principas leidžia reguliuoti juostelių pasvyrimo kampą, nuleisti ar pakelti bei norimame aukštyje žaliuzes užfiksuoti. Jei tai vertikalios žaliuzės, jų valdymas paremtas juostų judėjimu į vieną ar kitą pusę arba iš vidurio į kraštus. Visi šie veiksmai atliekami traukiant virvelę, o speciali grandinėlė leidžia keisti juostų pasisukimo kampą. Visi išvardinti veiksmai atliekami dėka virvelės, rankenėlės ar elektrinės pavaros. Žaliuzės gali būti montuojamos prie lango ar durų rėmo, prie lubų ar sienos, į lango ar durų nišą.

Pagrindiniai žaliuzių tipai:

Vertikalios. Tai vienodo pločio juostos, vertikaliai kabančios ant aliuminio bėgelio. Šios žaliuzės būna plastikinės, tekstilinės, medinės. Siūlomos ir specialios žaliuzės nuo saulės ir karščio. Labiausiai šio tipo žaliuzės tinka biurams, konferencijų salėms, parduotuvėms, mokykloms ir kitoms panašaus pobūdžio patalpoms. Jomis galima ne tik uždengti langą ar duris, bet ir atskirti patalpos dalį. Pagrindinis šio tipo žaliuzių privalumas - patogus šviesos reguliavimas, dėka virvutės, juostos gali suvažiuoti į vieną arba skirtingas puses, o grandinėles pagalba juostos pasisukimo kampas siekia 180 laipsnių. Žaliuzės montuojamos prie sienų, lubų, į durų ar lango nišas. Paprastumas, funkcionalumas ir patikimumas šioms žaliuzėms leidžia būti vienoms populiariausių.

Horizontalios. Dėl savo praktiškumo bei didelio spalvų ir atspalvių pasirinkimo - labiausiai paplitusios žaliuzės gyvenamosiose patalpose. Jas sudaro horizontalios krypties juostelės, kurios tvirtinamos prie karnizo. Dažniausiai montuojamos prie lango ar durų rėmo, sienų. Šonuose yra tvirtinamos juostos arba apačioje laikikliai, šios priemonės neleidžia žaliuzėms judėti atidarinėjant langą. Valdymo principas paremtas juostelių pasvyrimo kampo reguliavimu bei jų pakėlimu, nuleidimu ir užfiksavimu norimame aukštyje. Horizontalios žaliuzės gali būti montuojamos ir tarp dviejų stiklų. Per lango rėmą išvestas valdymo mechanizmas leidžia keisti žaliuzių padėtį neatidarant lango. Dažnai horizontalios žaliuzės montuojamos ir išorėje. Paminėtinos medinės žaliuzės, išsiskiriančios savo dizainu ir natūralumu. Patalpai suteikia jaukumo, šiltumo ir unikalumo. Gaminamos iš patvarios ir lengvos medienos. Todėl pasižymi funkcionalumu ir lengva priežiūra. Dažnai medinės žaliuzės naudojamos terasose, verandose, medinėse sodybose. Gali būti montuojamos tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Plisuotos. Pasirenkamos dėl savo galimybės sukurti unikalų patalpos dizainą. Tinka visų stilių namams, gali būti naudojamos ir kaip dekoro elementas, ir kaip šviesos sulaikymo šaltinis. Plisuotos žaliuzės yra universalios, pritaikomos įvairių formų langams, tokiu būdu atsiskleidžia pastarųjų išskirtinumas. Plisuotos žaliuzės pasižymi dideliu audinių, spalvų, tekstūrų pasirinkimu. Naudojami suplisuoti tekstiliniai impregnuoti, atsparūs saulės spinduliuotei audiniai. Plisavimo metodas neleidžia audiniui banguotis ar gaubtis. Galima rinktis audinį, kuris visiškai atspindi saulės spindulius ir leidžia reguliuoti temperatūrą patalpoje, yra galimybė žaliuzėje sumontuoti ir nakties, ir dienos audinius kartu (vienas viršuje, kitas apačioje). Pastarųjų tarpusavio padėtis valdoma virvelių pagalbą. Plisuotos žaliuzės montuojamos vidinėje lango pusėje ir tarp lango stiklų. Šios žaliuzės susideda iš plisuoto audinio bei profilio, kuris tvirtinamas arti stiklo ir išlieka prigludęs prie jo. Tvirtinimo mechanizmas nesudėtingas, todėl plisuotas žaliuzes lengvai nukabinamos, nuvalomos ir pakabinamos. Žaliuzes galima nuleisti, pakelti bei užfiksuoti pasirinktame aukštyje. Valdomos virvelės arba rankenėlės pagalba, yra galimybė pasirinkti ir elektrinę pavarą, kuri valdomas distanciniu pulteliu, tada visa žaliuzių konstrukcija sustiprinama plieniniais troseliais.