Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Plastikiniams langams
Nauja audinių kolekcija!

Kaina: nuo 18 eur/m

Kaina galioja pažymėtai grupei audinių

Maksimalus plotis: 1,85m
Maksimalus aukštis: priklauso nuo pasirinkto audinio

Roletai plastikiniams langams išsiskiria iš kitų tuo, jog audinį, esant poreikiui, galima susukti į viršuje esančią kasetę, kuri paslepia ruloną (ritinėlį) ir suteikia langui estetišką vaizdą. Kai langas yra vėdinimo padėtyje, kreipiančiųjų pagalba audinys yra prilaikomas, ir visada lieka prie stiklo.

Svarbus pranašumas montuojant tokio tipo roletus - nepažeidžiamas lango rėmas. Roleto kasetė varžteliais tvirtinama tik prie stiklajuosčių, o kreipiančiosios yra klijuojamos. Valdymo mechanizmas - savaime užsifiksuojantis bet kuriame aukštyje.

Roleto kasetė bei kreipiančiosios yra pagamintos iš aliuminio profilio, o valdymo mechanizmas bei antgaliai - iš aukštos kokybės atitinkamos spalvos plastiko.

Kasetė, kreipiančiosios bei papildomos dalys gali būti baltos, rudos ar medį imituojančios spalvos, individualiai pritaikytos prie Jūsų lango rėmo. Esant poreikiui, spalvą galima keisti perdažant. Pritvirtinus šiuos roletus, palangė lieka tuščia, taigi, ant jos puikiai derės gėlės ar kita kambario dekoracija.

Skambinkite tel.: 8 644 66667 ir į visus Jūsų klausimus atsakysime.

Pavyzdžių galerija:

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą