Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Roletai
TIK ŠĮ MĖNESĮ ROLETAMS TAIKOMA IKI
70% NUOLAIDA!

Tik dabar roletai plastikiniams langams montuojami NEMOKAMAI!

Skirtingų audinių grupėms taikomos skirtingos nuolaidos

Jums įkyrėjo saulės spinduliai? Smalsių kaimynų žvilgsniai? O galbūt susikaupusios dulkės ant užuolaidų? Roletai - puiki išeitis!

Pavasarį ir vasarą - apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, rudenį ir žiemą - sulaiko sklindantį šaltį nuo stiklo. Visais metų laikais - Jūsų nevargins įkyrūs kaimynų žvilgsniai. Jie yra nesudėtingai montuojami prie visų langų tipų: plastikinių, medinių, aliuminių ir daugelio kitų. Jie lengvai ir paprastai prižiūrimi.
Jų spalvą ir dizainą galima pakeisti taip pat paprastai, kaip ir nudažyti sienas.

Jei Jūs esate praktiškas - jie skirti būtent Jums.

Skambinkite tel.: 8 644 66667 ir į visus Jūsų klausimus atsakysime.

 

Naudinga informacija

Renkantis, kuo uždengti turimus langus iš vidaus, vis dažniau žmonės renkasi roletus. Jie labai gerai atlieka užuolaidų funkciją, leidžia susikurti norimą privatumą bei reguliuoti saulės spindulių patekimą į patalpą.

Roletai, kaip dekoro priemonė, padeda sujungti į visumą visas kambaryje esančias detalias (sienas, grindis, lubas, baldus), tačiau nevaidina lemiamo vaidmens ir neužgožia viso kambario. Dažną jų pasirinkimą įtakoja ir jų plati spalvų gama. Galima rinktis aklinus (nepermatomus) arba permatomus audinius, kurie savo ruožtu paįvairinti įvairiais raštais, vienspalvius arba dryžuotus. Kalbant apie medžiagas, rinkoje jie siūlomi iš poliesterio, lino ar medvilnės. Plinta ir iš nedegaus audinio gaminama produkcija.

Pasirinkimą lemia jų montavimo paprastumas, kuris lyginant su užuolaidų pakabinimu, tikrai yra nesudėtingas. Montuoti roletus galima tiek prie plastikinio lango, tiek prie medinio. Jie tvirtinami prie sienos virš lango, prie lango rėmo, prie lubų, taip pat kuo puikiausiai tinka ir stogo langams. Šiuo metu naudojami įvairios paskirties patalpose - nuo virtuvės iki miegamojo ar vonios. Net išrankiausias vartotojas rinkoje gali rasti sau tinkamą produktą, kuris atitinka jo keliamus reikalavimus kokybei ir kainai.

Valdyti juos taip pat nėra sudėtinga. Norint pakelti ar nuleisti medžiagą yra naudojama grandinėlė. Pastarąją traukiant, medžiaga išvyniojama arba suvyniojama, taip pat yra galimybė ją užfiksuoti norimame aukštyje. Jie gali būti valdomi spyruokliniu būdu, kada medžiaga automatiškai susisuka ant vamzdžio. Pageidaujant montuojamas ir elektrinis valdymas, dėka kurio medžiagos pakėlimas ir nuleidimas vyksta variklio pagalba jį valdant klavišiniu jungikliu arba distanciniu.

Kalbant apie bendrus privalumus reikėtų išskirti: aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą, lengvą montavimą ir valdymą, patikimą apsaugą nuo tiesioginių spindulių, platų pritaikomumą, didelį spalvų ir raštų pasirinkimą, lengvą audinio keitimą.

Pagrindiniai roletų tipai:

Plastikiniams langams. Atverčiant lango varčią, specialios kreipiančiosios laiko roleto medžiagą prigludusią prie stiklo. Jie tinka įvairių tipų plastikiniams, mediniams, aliuminiams langams. Medžiaga yra susukta į ritinėlį ir uždengta profiliu. Visa kasetė tvirtinama lango viršuje, kreipiančiosios klijuojamos prie lango stiklajuosčių. 

„Diena - Naktis". Šviesos reguliavimas vyksta nekeliant aukštyn. Tokio tipo roletas gaminamas panaudojant dvigubą audinį, kurį sudaro skaidrios ir neskaidrios juostos. Keisti šviesos srautą padeda šių juostų persidengimo reguliavimas.

Nuo karščio. Gaminami iš specialaus audinio, kuris atspindi didžiąją dalį infraraudonųjų spindulių. Padeda taupyti išlaidas patalpų kondicionavimui. Pasižymi tuo, kad audinys yra beveik skaidrus ir leidžia matyti vaizdą lauke. Šis specialus karštį atspindintis audinys tinka visiems tipams. 

Silkuette. Jeigu ieškote modernaus, nereikalaujančio sudėtingų tvirtinimo darbų, puikiai interjere derančio interjero elemento, tuomet geriausias pasirinkimas Jums - roletai „Silkuette".

Foto roletai. Išsiskiria savo individualizavimo galimybėmis. Ant audinio uždedamas bet koks pasirinktas paveikslėlis ar spalvų gama. Tokiu būdu jie tampa visos patalpos ryškia dekoro detale. 

Klasikiniai. Montuojami prie lango rėmo, ant sienos virš lango arba prie lubų. Paprastos konstrukcijos. Dažniausiai būna matiniai, gali būti paįvairinti raštais.

Valdomi iš apačios į viršų. Nuo klasikinių skiriasi tuo, kad medžiaga susukta į ritinėlį ir uždengta specialiu profiliu, tvirtinama lango apačioje. Varstant langą, specialios kreipiančiosios neleidžia roletams judėti ir palieką juos užfiksuotus esamoje padėtyje.

Fasado-lauko roletai. Fasadinių roletų naudojimas užtikrina komfortišką oro temperatūrą patalpoje, o tai leidžia mažinti kondicionavimo sistemos kaštus. Apskaičiuota, kad fasadiniai roletai atspindi iki 80 % saulės spinduliuotės ir leidžia palaikyti iki 9°C mažesnę temperatūrą.

 

Kainas raste pasirinkę roletų tipą.