Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Plastikiniai langai
Nuolat kylančios šilumos energijos kainos verčia ieškoti naujų efektyvių šilumos taupymo sprendimų.

Investicija į aukščiausia šilumos izoliacija pasižyminčius langus tikrai atsipirks su kaupu.

Plastikinių langų eksploatacija labai paprasta: jie tvirti, gerai izoliuoja šilumą ir triukšmą, atsparūs aplinkos poveikiui. Mūsų įmonė langams naudoja vokiškus "Aluplast" (IDEAL 2000, IDEAL 4000 ir IDEAL 7000) ekologiškus, bešvinius, pilnai armuotus profilius. Rėmų spalvą galima pasirinkti iš keliolikos variantų. Varstomoms langų dalims naudojami vokiški „Siegenia" apkaustai. Stiklo paketai gaminami naudojant kokybiškas „Pilkington" medžiagas. Paketas gali būti vienkamerinis (2 stiklų) arba dvikamerinis (3 stiklų) su selektyviniu stiklu, užpildytas argonu.

Taip pat siūlome platų lauko ir vidaus palangių asortimentą: laminuotos medžio drožlių plokštės (MDP), plastikinės (PVC) vidinės palangės bei lauko skardinės palangės (įvairių spalvų).

Ką vertėtų žinoti apie langų saugumą?

Prieš įsigydami naujus langus esame linkę pasvarstyti apie jų didį, formą, profilio tipą ar stiklo pakete esančių langų skaičių. Visi šie elementai gali garantuoti išskirtinę išvaizdą bei geras termoizoliacines savybes. Tačiau dažniausiai žmonės užmiršta vieną, ne ką mažiau svarbią langų savybę - jų saugumą.

Deja visi mokomės iš savo klaidų. Kol nemalonus įvykis, toks kaip vagystė, asmeniškai mūsų nepaliečia, tol esame linkę nekreipti dėmesio į saugumą. Tačiau apie jį turėtumėme pagalvoti pirmiausiai. Žinomas faktas, kad šarvuotos durys vagims yra sunkiai įveikiama apsaugos priemonė, todėl daugelis įsilaužimų vyksta išdaužus langą arba papildomų įrankių dėka iškėlus varstomąją jo dalį. Neįstiklinti balkonai tampa lengviausiu keliu patekti į patalpas.

Dažniausiai nuo įsilaužimų kenčia pirmojo aukšto gyventojai. Jų būtų langai lengvai pasiekiami pasinaudojus kopėčiomis, dažnu atveju vagys į patalpas patenka per balkono duris. Įsilaužimų taikiniais pasirenkami nuosavi namai, pavienės sodybos esančios atokesnėse vietovėse, sodo nameliai ir t.t.

Pažvelgus į vagysčių, padarytų įsibraunant į gyvenamąją patalpą, statistiką, pastebimas pastarųjų mažėjimas. Galima daryti išvadą, kad žmonės vis dažniau susimąsto apie savo patalpų saugumą. Gamintojai šiam reikalui siūlo nemažai priemonių. Renkantis langus yra galimybė pasirinkti įvairių saugos lygių apkaustus. Nuo smūgių apsisaugoma langus apklijavus specializuota plėvele.

Yra ir paprastesnių, tačiau efektyvių sprendimų, užtikrinančių langų atsparumą išsilaužimui. Kaip ir buvo minėta, dažna vagystė įvykdoma iš lauko iškeliant varstomosios dalies grybo formos fiksatorius. Todėl savo efektyvumu ir kaina išsiskiria mechaninės lango varčios apsaugos priemonės. Specialios, iš vidaus montuojamos užsklandos, tvirtinamos prie lango ar durų rėmo. Jų paskirtis - blokuoti varčią. Užsklandos gali būti montuojamos kaip papildoma apsauga langams ir durims bei kuo puikiausiai dera su kitomis saugumo priemonėmis. Ji yra kompaktiška, todėl visiškai nemaišo langų ar durų varstymui.

Užsklandų privalumas tas, kas jos gaminamos iš plieno ir atlaiko didelio svorio spaudimą. Norint pasiekti garantuotą saugumą, užsklandas rekomenduojama tvirtinti keturiuose lango rėmo kampuose (durims reikalingas sutvirtinimas ir varčios centre), tokiu būdu rėmas sustiprėja net tris kartus. Montavimo darbai nėra sudėtingi, todėl atliekami gana greitai ir be specialaus pasiruošimo. Ši apsaugos priemonė ypatingai tinka jau sumontuotiems langams, kurie neturi jokių kitų apsaugos elementų. Užsklandomis naudotis labai paprasta. Į reikiamą padėtį užtenka jas pasukti rankos judesiu. Jokios papildomos priežiūros minimos užsklandos nereikalauja. Svarbu tai, kad ši apsaugos priemonė tinka įvairių tipų langams bei yra viena pigiausių lyginant kainos ir efektyvumo santykį.