Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Tinklelis roletas
Užsakant tris ir daugiau tinklelis roletas - montavimas nemokamai


Kaina: nuo 55 eur/m

Minimalus plotis: 0,50m
Maksimalius plotis: 1,80m
Maksimalus aukštis: 2,50m

Šių tinklelių konstrukcija gerokai skiriasi nuo stacionarių tinklelių, nors paskirtis - ta pati. Susukamo tinklelio nereikia nuimti sezonui pasibaigus: gali likti kasetėje ir žiemos metu. Tinklelis susideda iš kasetės, į kurią jis susukamas ir kreipiančiųjų, kuriomis slankioja.

Tinklelis gali susisukti horizontaliai arba vertikaliai. Horizontalus susukimas - kai tinklelio kasetė tvirtinama horizontaliai. Nuleidus tinklelį, apatinis profilis užfiksuojamas lengvai spustelėjus. Vertikalus susukimas - kai tinklelio kasetė tvirtinama vertikaliai. Iš vieno šono patraukus tinklelį į kitą specialiai fiksuoti jo nereikia. Šonuose esantys magnetai laiko tinklelį ištiestą. Toks valdymo būdas ypač patogus ant durų. Tinkelis - roletas montuojamas langų ar durų išorėje, ant rėmų ar sienos. Standartinės spalvos - balta ir ruda, esant poreikiui galima perdažyti. Sietelis- pilkos spalvos.

Skambinkite tel.: 8 644 66667 ir į visus Jūsų klausimus atsakysime.

Pavyzdžių galerija:

 

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą