Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Tinkleliai nuo vabzdžių
Moderniausias šių dienų sprendimas, padedantis veiksmingai apsaugoti namus nuo musių, uodų ir kitų vabzdžių - tinkleliai langams ir durims.

Rudeninis tinklelių išpardavimas,
nuolaidos iki 45%
ir nemokamas montavimas.

Tai šiuolaikiškiausias šiandienos apsaugos būdas, padedantis patikimai apsisaugoti nuo visų tipų vabzdžių.

Šių dienų tinkleliai yra patogūs, efektyvesni ir praktiškai nematomi. Dažniausiai tinkleliai yra montuojami prie langų ir durų. Tinklelius galima pritaikyti bet kokio tipo langams (plastikiniams, mediniams, aliuminiams, nestandartinių gabaritų langams ir kt.).

Ar man reikalingi tinkleliai nuo vabzdžių?

Įsigydami langus pagalvokime ir apie apsaugą nuo uodų, musių ar kitokių vabzdžių. Su tuo dažniausiai susiduria daugiabučių žemesniųjų aukštų gyventojai bei nuosavų namų savininkai, kurių būstas stovi gamtos apsuptyje. Veiksmingiausias sprendimas šiai problemai spręsti - apsauginis tinklelis nuo vabzdžių.

Pritaikomumas. Tinka įvairaus tipo langams, durims, balkonams, terasoms neatsižvelgiant ar jie pagaminti iš medžio, plastiko ar aliuminio. Apsauginį tinklelį galima montuoti tiek iš vidaus, tiek iš išorės, nepažeidžiant lango ar durų konstrukcijos. Prie rėmo tinklelis gali būti tvirtinamas magnetukais, specialiais kabliukais arba prisukamas varžtais.

Teikiamas komfortas. Tinklelis suteikia 100 procentų veiksmingą apsaugą nuo vabzdžių bei tuo pačiu garantuoja laisvą gryno oro patekimą į patalpas. Jis gaminamas iš šiuolaikiškų medžiagų ir pasižymi ilgaamžiškumu bei atsparumu temperatūrų pokyčiams. Naudojamas tinklelio audinys labai plonas, todėl praktiškai yra nepastebimas ir netemdantis patalpų. Aliuminio rėmai gali būti uždažomi milteliniais būdais, o tai sąlygoja spalvos atsparumą blukimui. Tinklelio tvirtinimas nereikalauja specialių žinių.

Kitos funkcijos. Tinklelis tinkamas ir kaip apsauga nuo žiedadulkių. Parinkus tam skirta sieteli, galima išvengti alergijos, kuria sukelia žiedadulkės.

Rūšys. Skiriami keturi pagrindiniai tinklelių nuo vabzdžių tipai: rėminiai, ruloniniai, tinklelis - durys, plisuoti.

Skambinkite tel.: 8 644 66667 ir į visus Jūsų klausimus atsakysime.

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą