Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Susukamos grotos


Kaina: skaičiuojama individualiai

Maksimalus plotis: 6m
Maksimalus aukštis: 5m

Siekdami apsaugoti jūsų turtą nuo nelauktų svečių įsiveržimo, siūlome - apsaugines susukamas grotas, puikiai tinkančias apsaugoti komercinių patalpų langus. Dauguma vagysčių iš parduotuvių įvyksta nesunkiai išdaužus standartinį langą. Tvirta langų apsauga - susukamos grotos puikiai apsaugos jūsų turtą.

NAUDINGA INFORMACIJA

Susukamos grotos nėra naujovė rinkoje, tačiau pastaruoju metu ypač tapo populiaru taip apsaugoti prekybos centruose esančius stendus ir prekystalius. Šias grotas galima integruoti į pastato fasadą ar nišą, todėl jos suteikia galimybę matyti bendrą patalpų vaizdą net ir tuomet, kai grotos nuleistos. Apjungiant susukamas grotas su patalpos apsaugos sistema, kelis kartus padidinamas patalpos saugumas, o nuotolinio valdymo pagalba susukamos grotos gali būti pajungiamos prie protingo namo sistemos.

Susukamos grotos gaminamos iš cinkuoto metalo ir milteliniu būdu dažomos balta spalva arba, bet kuria kita iš RAL spalvų paletės, pritaikant prie patalpos atspalvių. Grotos komplektuojamos kartu su papildoma vidine rankena ar grandine, kuri leidžia grotas nuleisti ar pakelti, net ir dingus elektros srovei ar sugedus varikliui. Pagrindinis šios langų apsaugos privalumas - šios grotos praleidžia šviesą ir neužstoja vaizdo, todėl puikiai tinka langams, durims ir parduotuvių vitrinoms. 

Šios apsauginėms langų ar durų grotos netrukdo laisvai varstyti langų, puikiai prisitaiko prie interjero, nereikalauja papildomos priežiūros ir puikiai dera su kitomis langų ir durų apsaugos priemonėmis.

Skambinkite tel.: 8 644 66667 ir į visus Jūsų klausimus atsakysime.

Pavyzdžių galerija:

 

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą