Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Lauko žaliuzės

Lauko žaliuzės skirtos pakelti netik jūsų komforto lygį, bet ir užtikrinti saugumą.

Lauko žaliuzės

Kiekvieniems namams reikalinga apsauga nuo nepageidautinų rūpesčių, todėl mūsų siūlomos lauko žaliuzės ne tik sumažins Jūsų rūpesčius dėl namų saugumo, bet ir padidins komfortą.

Siūlydami Jums lauko žaliuzes, pagalvojame apie visus atvejus, kaip sumažinti Jūsų rūpesčius. Tinkleliai nuo vabzdžių suteiks malonų komfortą vasaros metu, apsauginės lauko žaliuzės - langinės suteiks privatumo ir sulaikys nepageidaujamus kaitrius saulės spinduliu, o susukamos grotos sutrukdys ilgapirščiams patekti į Jūsų namus. Sudominome? Reikalingas profesionalus patarimas? Skambinkite mums telefonu 8 644 66667 ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus.

Naudinga informacija

Lauko žaliuzės nėra naujovė rinkoje, tik daugelį metų jos buvo naudojamos daugiau komercinėms negu asmeninėms patalpoms. Vis dėlto, paskutiniu metu lauko žaliuzės susilaukia vis daugiau dėmesio, kadangi jų dėka sumažėja rūpesčių: šilumos energetiniai nuostoliai gali sumažėti iki 40%, o  ilgapirščiams bei įkyriems vabzdžiams sudėtingiau patekti į namus. Lauko žaliuzės skirstomos į tris tipus ir pritaikomos pagal poreikį: komforto, privatumo ir apsaugos. Kiekvienas tipų turi savo privalumus, o ir montuojami jie gali būti kartu arba atskirai.

Pagrindiniai lauko žaliuzių tipai:

Tinkleliai nuo vabzdžių. Tai vienas šiuolaikiškiausių būdų apsaugoti savo namus nuo nepageidaujamų ir įkyrių vamzdžių apsilankymo visais metų laikais. Ši problema ypač aktuali žemesniųjų aukštų daugiabučių bei nuosavų namų gyventojams, kuriuos musės, uodai ir kiti vabzdžiai pasiekia nuo netoliese augančių medžių, krūmų ar žolės. Apsauginis lango - durų tinklelis montuojamas ant lango ar durų  išorės arba vidaus, nepažeidžiant pačios konstrukcijos.

Apsauginės žaliuzės - langinės. Šios lauko žaliuzės - puikus pasirinkimas siekiantiems privatumo ir saugumo. Dėl savo praktiškumo, spalvų gausumo bei galimybės pritaikyti prie įvairios architektūros fasadų, apsauginės žaliuzės puikiai tinka montuoti durų, langų ar vartų angose. Šio tipo žaliuzės yra gaminamos iš aliuminio ar plieno, o jų valdymo mechanizmas gali būti rankinis arba elektrinis.

Susukamos grotos. Labiausiai šio tipo žaliuzės tinka prekybos centruose esančių stendų ir prekystalių apsaugai, tačiau gali būti naudojamos ir namų aplinkoje. Šios grotos pasirenkamos dėl galimybės puikiai apsaugoti patalpas, bet kartu praleidžia šviesą ir neužstoja vaizdo. Grotos komplektuojamos kartu su vidine rankenėle ar grandine, kuri dingus elektros srovei leis pakelti arba nuleisti grotas.