Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Apsauginės žaliuzės
TIK ŠĮ MĖNESĮ TAIKOMA 15% NUOLAIDA!

Kaina: nuo 39 eur/m2

Maksimalus plotis: 4,50m
Maksimalus aukštis: 3,20m

Apsauginės žaliuzės - langinės yra puikus sprendimas norint apsaugoti savo langus, duris ar vartus nuo įsilaužimo ar chuliganizmo.

Šios žaliuzės žiemą puikiai sulaiko šaltį. Šilumos energetiniai nuostoliai pro langus sumažėja iki 40%, todėl žiemos metu patalpose bus šilčiau. Šių žaliuzių pagalba vasaros metu patalpose bus vėsiau, nes žaliuzės sulaikys tiesioginius saulės spindulius. Taip pat apsauginės žaliuzės apsaugos nuo nepageidaujamų žvilgsnių ir pilnai užtemdys patalpą dienos metu. Žaliuzės lengvai valdomos rankine - mechanine pavara, spyruokliniu mechanizmu arba automatiniu elektros varikliu. Apsauginės žaliuzės gali būti pritvirtintos prie lango rėmo, nišoje arba ant sienos. Profilio spalvą galėsite rinktis iš įvairaspalvės paletės.

Keletas patarimų 

Montuojamos dažniausiai išorėja, siekiant užtikrinti patalpos saugumą. Savo modernumu ir stilinga išvaizda lenkia tradicines grotas. Žaliuzės pritaikomos prie įvairios architektūros pastatų. Tinka durims, langams ar garažo vartams. Gali pasižymėti klasikiniais sprendimais (žaliuzių dėžė tvirtinama ant fasado) arba visiškai naujais (žaliuzių dėžė įmontuojama į fasadą). Gaminamos iš aliuminio ar plieno, taip užtikrinant didesnę garso izoliaciją bei kokybiškesnį šilumos paskirstymą patalpoje. Apsauginės žaliuzės susideda iš dėžės, kurioje yra vamzdis, skirtas susisukti šarvui bei specialios kreipiančios (montuojamos šonuose), kurios leidžia šarvui judeti aukštyn ar žemyn. Šio tipo žaliuzių valdymo mechanizmo gali būti keletas: rankinė pavara (šarvas susukamas traukiant virvelę ranka), mechaninė pavara (šarvas susukamas sukant rankenėlę), elektrinė pavara (šarvas pakeliamas automatiškai, naudojant elektros pavara). Paminėtina, kad rankiniame valdyme naudojamas spyruoklinis mechanizmas, o elektronine sistema galima apjungti keletą žaliuzių, kurios gali užsidaryti ir atsidaryti vienu metu.

Skambinkite tel.: 8 644 66667 ir į visus Jūsų klausimus atsakysime.

Pavyzdžių galerija:

 

 

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą