Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Langų saugas
IŠPARDAVIMAS!

Kaina: 7 eur/vnt

Vienai lango varčiai keturi saugai

Dauguma mūsų namuose turime modernius plastikinius langus, kuriuos dekoruojame langų apdailos elementais - roletais, užuolaidomis ar žaliuzėmis, tačiau neretai pamirštame pasirūpinti langų apsauga.

Dauguma vagysčių iš butų pirmame aukšte, sodybose ar vasarnamiuose įvyksta per nesunkiai išlaužtą standartinį plastikinį langą. Nepastebima, bet tvirta langų apsauga - tai viena efektyviausių priemonių, kuri apsaugos jūsų namus ir juose esantį turtą nuo nepageidaujamų asmenų įsiveržimo.

NAUDINGA INFORMACIJA

Naujovė rinkoje langų saugos elementai „saugai" -  įrenginys, kurio dėka lango rėmas sutvirtės 3 kartus, o visi 4 lango kampai bus vienodai apsaugoti. Įsilaužti į namus per standartinį plastikinį langą vidutiniškai užtrunka kelias sekundes, tačiau langų apsauga sustiprina langą ir gerokai prailgina įsilaužimo laiką. Pastebėta, kad vagims nepavykus įsilaužti į namus per kelias sekundes, jie pasišalina ir Jūsų namai lieka saugūs. Taigi, langų apsauga leis Jums jaustis saugiai savo namuose ir apsaugos Jūsų turtą.

Pagrindinis šios langų apsaugos privalumas - sustiprinta lango varčia bei „saugų" dėka blokuojamas jos atidarymas. Tokiu būdu langai ne tik apsaugomi nuo nepageidaujamų lankytojų, bet ir neleidžia vieniems namuose likusiems vaikams jų atidaryti.

Šie langų apsaugos elementai pagaminti iš tvirto cinko liejinio korpuso ir sunkaus plieno vyrių, todėl yra patikimi, patvarūs ir atsparūs aplinkos veiksniams. „Saugams" sumontuoti nereikalingi papildomi įrenginiai. Langų „saugai" tinka visiems varstomiems ir slankiojamiems PVC langams ir durims, nepriklausomai nuo apkaustų tipo ar atsidarymo krypties (tiek į vidų, tiek į lauką).

Priklausomai nuo lango dydžio rekomenduojama „saugus" tvirtinti visuose keturiuose lango kampuose, o durims ir per vidurį (prie rankenos). Užraktas gali būti montuojamas ant naujų ir ant seniau sumontuotų langų ir durų, o spalvą galima pasirinkti iš siūlomos paletės. Lango apsaugos elementų naudojimas paprastas - tereikia pasukti fiksatoriaus rankenėlę į norimą padėtį.

Šie langų apsaugos elementai netrukdo laisvai varstyti langų, puikiai prisitaiko prie interjero, nereikalauja papildomos priežiūros ir puikiai dera su kitomis langų ir durų apsaugos priemonėmis.

Skambinkite tel.: 8 644 66667 ir į visus Jūsų klausimus atsakysime.

Pavyzdžių galerija: