Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Apie mus
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
  UAB „Soliteka“ užsiima plastikinių langų ir jų apdailos prekių gamyba. Įmonė siūlo įvairių tipų langų dekoracijas – roletus, vidaus arba lauko žaliuzes, kurių pasirinkimo gausa nustebina. Specifiniams poreikiams patenkinti siūlomi tinkleliai nuo vabzdžių bei apsauginės lauko žaliuzės, sukuriančios komforto jausmą ir apsaugančios nuo nepageidaujamų svečių namuose.

Profesionalūs meistrai siūlo klasikinius ir mini roletus, kurie gali būti pritaikyti skirtingiems poreikiams. Dviejų spalvų roletai „diena naktis“ tiks norintiems privatumo, foto roletai papildys įmantrų interjerą, o roletai su specialiu sluoksniu, saugančiu nuo karščio ir saulės, atliks apsauginę funkciją saulėtuose namuose. 

Mėgstantiems klasiką – tiks įprastos, bet populiarios vidaus žaliuzės, o norintiems kažko modernaus – plisuotos naujos kartos žaliuzės, kurias galima atverti tiek nuo viršaus, tiek nuo apačios. Nauja audinių kolekcija bei platus kokybiškų produktų asortimentas atitiks kiekvieno kliento poreikius, o ilgametę patirtį turintys meistrai suteiks profesionalias konsultacijas. Konkurentiškos, kliento poreikius atitinkančios, kainos leidžia rinktis iš įvairių variantų, o greitai įvykdomi užsakymai suteikia pranašumą prieš konkurentus.

Namai – svarbiausia kiekvieno žmogaus vieta, todėl stengiamės, kad jie būtų jaukūs, patogūs ir elegantiški. Nuolat atnaujindami asortimentą, savo klientams suteikiame galimybę rinktis iš naujausių kolekcijų, o profesionalūs meistrai padeda apsispręsti dėl optimaliausio varianto. Mums svarbiausia, kad mūsų klientai būtų patenkinti produktų ir paslaugų kokybe.
Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą